در دیدار با رئیس آموزش و پرورش سیرجان عنوان شد:

هنرستان هنرهای زیبای دختران ، گام موثری در ترویج علمیِ هنر می باشد.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با ریاست اداره آموزش و پرورش شهرستان دیدار و پیرامون مسائل و دغدغه های مشترک دو اداره گفتگو و هم اندیشی کردند .
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ؛ مهم ترین مسئله ای که در این دیدار به آن پرداخته شد، راه اندازی هنرستان هنرهای زیبای دختران سیرجان بود. در این دیدار مباحث مختلفی پیرامون مسائل فرهنگی و آموزشی شهرستان نیز مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.
رضازاده در بخشی از سخنان خود با قدردانی از همکاری‌های اداره آموزش و پرورش در خصوص راه اندازی اولین هنرستان تخصصی هنر سیرجان گفت: این اتفاق می تواند گام موثری در ارتقاء فرهنگ و هنر شهرستان به ویژه در رده های سنی پایه باشد. وی افزود: به دنبال اختصاص فضای مناسبی هستیم تا این هنرستان بتواند فعالیت خود را به نحو احسن پیگیری نماید در ادامه این دیدار دکتر عزت آبادی رئیس اداره آموزش و پرورش با اشاره به اهمیت این اقدام مشترک بر عزم آن اداره جهت راه اندازی مطلوب هنرستان هنرهای زیبا در سیرجان تاکید و خواستار تداوم این گونه نشستها برای رفع موانع احتمالی شد . در پایان مقرر گردید هفته آینده دومین دیدار روسای دو اداره بصورت بازدید میدانی از فضاهای مورد نظر جهت استقرار هنرستان مذکور برنامه ریزی گردد .