سیدمهدی رحمتی، سرمربی نساجی در نشست خبری پیش از بازی تیمش برابر میزبانش گل گهرسیرجان در قائمشهر گفت: با صحبت‌هایی که با بازیکنان تیم داشتیم، به این نتیجه رسیدیم که جلوی هیچ تیمی نباید تیم نساجی احساس راحتی و امتیاز گیری داشته باشد.

وی افزود: گل گهر فصل گذشته در رده ششم جدول قرار گرفته وبرای این فصل نیز مربی خارجی خیلی خوبی را به خدمت گرفته است. به هر حال این تیم ساختار تیم فصل گذشته خود را حفظ کرده‌ و بازی سختی مقابل این تیم داریم. این تیم در دو بازی قبلی خود نشان داد که ساختارمند و باهوش فوتبال بازی می‌کنند.

به دنبال کسب پیروزی دراین فصل هستیم

سرمربی نساجی درخصوص تیم نساجی مازندران نیز با بیان این نکته که این تیم هرچه از بازی‌های لیگ سپری می‌شود و رو به جلو می‌رود به هماهنگی کامل می‌رسد، تصریح کرد: امیدواریم که ان‌شاءالله از بازی عصر پنجشنبه برابر تیم گل گهرسیرجان برای آنچه مدنظرمان هست، برسیم و نخستین امتیاز خانگی خودمان را با حمایت هواداران‌مان به دست بیاوریم. هدف ما در مجموع بر این هست که نخستین امتیاز خانگی فصل را به طور کامل مقابل گل‌گهر سیرجان و در مقابل هواداران کسب کنیم.

رحمتی ادامه داد: ما بعد از بازی دوم، تمرینات خوبی را پشت سرگذاشتیم وشرایط تیم‌مان روز به روز بهتر می‌شود. با توجه به اینکه تیم نساجی سه اردوی پیش‌فصل وتمرینات بدنسازی سنگینی را پشت سر گذاشته، انتظار براین هست که هفته به هفته بهتر خواهیم شد.

تغییرات زیاد درنساجی

سرمربی تیم نساجی مازندران همچنین به تغییرات تیمش دراین فصل اشاره کرد وگفت: با وجود تغییراتی که در جابه‌جایی بازیکنان داشتیم، سعی کردیم در بازی گذشته حداقل با دو یا سه نفر از بازیکنان فصل قبل شروع کردیم اما در کل نفرات کاملا عوض شده‌اند.

رحمتی یادآورشد: به هر حال تیم از نظر میانگین سنی جوان‌تر شده و ما از بازیکنان بومی هم استفاده می‌کنیم. باید از این تیم حمایت شود. هدفمان داشتن یک تیم آبرومند و باشخصیت برای اسم نساجی و مردم مازندران است.

نساجی مازندران درهفته سوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور از ساعت ۲۰ پنجشنبه (۲ شهریور) در ورزشگاه شهیدوطنی قائمشهر میزبان تیم گل‌گهر سیرجان است.

تا پایان هفته دوم این رقابتها تیم گل گهرسیرجان با یک پیروزی و یک تساوی با ۴ امتیاز در رده چهارم و نساجی مازندران هم با کسب دو تساوی خانگی و بیرون از خانه با ۲ امتیاز در رده نهم جدول رده‌بندی این مسابقات قرار دارد.