درنشست صمیمانه مدیرعامل  گهرزمین با کارکنان این شرکت مطرح شد:

ایجاد اشتغال پایدار، توسعه زیر ساخت ها و محرومیت زدایی از  مهمترین اولویت هاست
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سنگ آهن گهرزمین اولین دیدار رسمی مهندس وحید میرزایی، مدیرعامل جدید گهرزمین با معاونین، مدیران و جمعی از پرسنل‌ِ دفتر تهران در سالن کنفرانس این مجموعه برگزار شد.
در این جلسه مهندس میرزایی به تشریح سیاستها و برنامه های آتی شرکت گهرزمین پرداخت و گفت: توسعه شرکت،یکی از اصلی ترین برنامه ها می باشد که از اهم این برنامه ها می توان به راه اندازی خطوط ۴ و ۵ کنسانتره و خط ۲ گندله سازی اشاره نمود. وی افزود: قطعاً به دنبال چنین توسعه ای،وضعیت بورسی و سهامداران شرکت نیز بهبود پیدا خواهد کرد. وی رسالت حضور خود در گهرزمین و یکی از دغدغه های اصلی خود را ایجاد اشتغال پایدار و محرومیت زدایی از استان کرمان عنوان کرد و افزود: استفاده از نیروی جوان،با انگیزه،پر انرژی و شایسته سالاری، همراه با بهبود وضعیت امکانات و تسهیلات رفاهی کارکنان و خانه دار شدن پرسنل از اولویت های برنامه ها می باشد. مدیرعامل گهرزمین همچنین موضوع مطرح شده مبنی تمرکز فعالیت نیروهای انسانی در محل سایت شرکت را در راستای کار میدانی، عملیاتی و بهبود عملکرد نیروی انسانی ارزیابی نمود. میرزایی در ادامه با تاکید بر ایجاد زمینه فضایی آرام در مجموعه تصریح کرد: امیدواریم تمامی همکاران با همدلی،تلاش و کوشش مضاعف به کار خود ادامه دهند.
وی در پایان،اصلاح ساختار آیین نامه های معاملاتی، اصلاح شیوه انتخاب پیمانکار و اصلاح فرآیند های اجرایی را از دیگر برنامه های مهم شرکت اعلام کرد