چهارشنبه     16/آذر/1401 

واژگونی دوباره خودرو سنگین در شب پر حادثه محور سیرجان- بندر عباس 

تاریخ :۱۴۰۱/۸/۲۹

محل حادثه :کیلومتر ۶۵

مصدوم :۱نفر

انتقال :بیمارستان امام رضا (ع)

کد اعزامی :پایگاه ۲۲بهمن

عکس: هادی کرمانی

روابط عمومی اورژانس سیرجان 

رضا یوسفی:
هنگام وقوع حوادث مردم همکاری کنند

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سیرجان از عدم همکاری بعضی شهروندان هنگام وقوع حوادث گلایه کرد و با اشاره به حادثه اخیر آتش‌گرفتن تانکر حامل سوخت، بیان کرد: شدت این حادثه زیاد بود و مردم ازدحام کرده بودند.‌ برخی از زیر نوار خطر رد می‌شدند یا با در دست‌داشتن سیگار روشن می‌خواستند از نزدیک حادثه را ببینند.
آتش‌پاد‌سوم رضا یوسفی به مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، گفت: آتش‌‌نشانان وظیفه‌شان امداد و نجات است و شرایط ایمنی را می‌دانند؛ اما در حوادثی مثل حریق که احتمال انفجار می‌رود، برخی از مردم همکاری نمی‌کنند. در چنین مواقعی آتش‌نشانان هم باید مراقب ایمنی مردم باشند و هم در اطفا حریق دقت کنند.
وی از مردم درخواست کرد: در چنین مواقعی برای جلوگیری از بروز حادثه‌ای دیگر به دلیل رعایت شرایط ایمنی با فاصله گرفتن از محل حادثه، آتش‌نشانان را یاری کنندرئیس پلیس فتا:  ۲۶۰ صفحه فروش سلاح و ۲۴۱ صفحه مرتبط با اراذل و اوباش در فضای مجازی را مسدود کردیمرئیس پلیس فتا: رئیس پلیس فتا: ۲۶۰ صفحه فروش سلاح و ۲۴۱ صفحه مرتبط با اراذل و اوباش در فضای مجازی را مسدود کردیمبرخورد سه دستگاه خودرو سبک و سنگین دو نفر را راهی بیمارستان کرد
تاریخ :۱۴۰۱/۵/۴
محل حادثه :کیلومتر ۵۰محور سیرجان _شیراز
مصدوم :۲نفر
انتقال :بیمارستان امام رضا (ع)
کدهای اعزامی:پایگاه اورژانس خیرآباد و گل گهر ،هلال احمر
عکس:محمد نیکخو
روابط عمومی اورژانس سیرجانعملیات آتش‌نشانی سیرجان برای کارگر گرفتار شده در چاه

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سیرجان از محبوس شدن فردی در ساختمان واقع در کوی المهدی که به دنبال ریزش چاه رخ داده بود، خبر داد و اعلام کرد: متاسفانه کارگر گرفتار شده، فوت کرده است.
به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سیرجان ، آتش پاد سوم رضا یوسفی صبح امروز در توضیح حادثه محبوس شدن یک مغنی به دنبال ریزش یک چاه در محل ساختمان در حال ساخت گفت: ساعت 10:01 حادثه گرفتار و محبوس شدن کارگر ساختمانی داخل چاه واقع در کوی المهدی گزارش شد که بلافاصله سه اکیپ با امکانات لازم به محل اعزام شدند.
وی ادامه داد: آتش نشانان هنگام رسیدن به محل حادثه مشاهده کردند در یک ساختمان نیمه ساز، کارگری که در چاه حفر شده مشغول به کار بود، بعد از تخریب یکباره چاه زیر انبوهی از خاک حبس شد.
مدیرعامل آتش نشانی سیرجان افزود: آتش نشانان ایمنی سازی لازم را انجام دادند و یک دستگاه بیل مکانیکی متعلق به سازمان عمران شهرداری سیرجان به داخل ساختمان وارد شد و ابتدا گودال عمیقی در اطراف آن چاه حفر گردید که با دسترسی به فرد محبوس شده و با تایید عوامل اورژانس مشخص شد این فرد جوان و تابعه افغانستان فوت کرده است.
به گفته وی محل مورد نظر تحویل عوامل نیروی انتظامی گردید.

آتش پاد سوم یوسفی در پایان از تلاش بی وقفه آتش نشانان سازمان آتش نشانی سیرجان قدردانی کرد 

واژگونی پژو ۴۰۵
تاریخ ۱۴۰۱/۲/۹
ساعت : ۱۸:۴۰
محل حادثه :کیلومتر ۲۰محور سیرجان به خیر آباد کفه
مصدوم :۲نفر
انتقالی :۱نفر بیمارستان دکتر غرضی

رضایت شخصی :انفر عدم انتقال به مرکز درمانی
کد اعزامی :پایگاه محمود آباد
عکس :علی اکبر ابراهیمی
روابط عمومی اورژانس سیرجان